| brokxy a întrebat:

Ce însemnă daca un bărbat cu mine vrea să faca fără prezervativ dar înainte cu altele a facut DOAR cu prezervativ? Nu înțeleg! E posibil sa fie ceva psihopat care vrea să mă lase însărcinată? Că mie așa mi se pare.

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

De obicei e vrăjeală.
Nu ai fost acolo să vezi. În plus e dreptul tău să nu-l crezi.
Poți să-i spui că până nu vine cu teste negative la toate BTS-urile, nu primește nimic fără protecție.
Mi se pare stupid ca o femeie să accepte să facă sex neprotejat cu un om pe care îl cunoaște de câteva săptămâni.
Mai bine lasă-l cu ea în mână și gata.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseaman ca te trateaza ca pe o prositutuata si probabbil ca are boli pe care vrea sa ti le dea si tie.
evident ca nu este un om nromal la cap si te sfatuiescs a fugi de el.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De unde stii ca a facut doar cu prezervativ? Nu cred ca ai fost cu el la celelalte partide laughing
Cred ca minte, ca sa para responsabil.
E posibil sa fie prost. Depinde de baiat. Si eu folosesc de obicei prezervativ, dar daca am incredere in ea (si in mine), fac si fara.

| brokxy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai el așa a spus ca el mereu face cu prezervativ

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu nu vrei neprotejat, nu faci sex cu el si ai scapat de el fara doar si poate.

| brokxy explică:

*înseamnă
Scuze

| Elan a răspuns:

Mal chair e Mal sau Mal e inca Mike poate Mike a fost intotdeauna Mal?