| Mirana03 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral?

Răspuns Câştigător
| Alina993 a răspuns:

E ceva normal si incantator!
Numai ca exista diferente privind necesitatea lui. Un baiat poate sa aiba un act implinit si fara sa primeasca stimulare orala! El ajunge la climax prin simpla contopire cu iubita lui!

In schimb noi fetele nu ajungem asa de usor satisfacute doar prin cateva minute de contopire iar o altfel de stimulare asa cum spui tu e ceva care e binevenit!

56 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru drhotzu):

Bună.
Te încrezi prea tare: http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/va-place-sexul-anal_1/
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru Mirana03):

Bună.
Poftim? Actul sexual trebuie dus la rangul de artă, nu de bătaie de joc!
Pa, pa.

| drhotzu a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Huh? nu inteleg ce vrei sa spui...

| drhotzu a răspuns (pentru CristiB93):

Asta numai tu poti sa stii, ca se pare ca te pricepi la ce lucruri fac o persoana animal si ce nu!
asa ca ai grija cum caracterizezi persoanele data viitoare!

| drhotzu a răspuns (pentru Legiuitoarea):

In ce ma incred prea tare?

| Mirana03 explică (pentru Legiuitoarea):

Buna! Da cine a zis ca este o bataie de joc?

| CristiB93 a răspuns (pentru drhotzu):

Pe mine m-a deranjat ca i-ai facut pe crestinii care sunt impotriva acestui sex murdar, involuati si scapati din evul mediu, ei nu sunt asa, ei sunt doar oameni normali, in schimb sexul oral nu e normal, e animalic si nefiresc.

| drhotzu a răspuns (pentru CristiB93):

Pai vezi la fel cum si tu ai parerea asta despre mine care practic sexul oral, la fel am si eu tot dreptul sa te jignesc si te numesc om medieval incuiat la minte! corect? pentru mine sexul oral este ceva normal care imi provoaca placere si acunci cand fac si cand mi se face! asa ca pentru a evita astfel de discutii incearca sa nu mai categorisesti persoane! adica de ce sa iti permiti sa ma faci animal si anormal pentru ceva care pentru mine e normal? la fel de anormal imi pare si mie toata treaba asta cu religia dar eu nu am spus despre tine ca esti o oaie intr-o turma care crede orbeste orice tampenie, nu?
CORECT?

| CristiB93 a răspuns (pentru drhotzu):

Esti ateu?

| drhotzu a răspuns (pentru CristiB93):

Ti-am pus o intrebare si nu este politicos sa raspunzi cu o alta intrebare! este corect ce am spus mai sus?

| drhotzu a răspuns (pentru CristiB93):

Si da sunt ateu, dar asta nu are nici o legatura cu sexul, pentru ca il practic de pe vremea cand inca mai credeam in acel ceva... dar pe masura ce am crescut si am prins ceva minte am renuntat de tot la credinta in zei. pentru ca daca vrei sa o luam in sens literar si ateismul este o credinta, chiar mai complexa decat multe religii! si daca vrei putem sa avem o discutie vis-a-vis de religie si credinta, pentru ca religia este una iar credinta este alta!

| CristiB93 a răspuns (pentru drhotzu):

Ba da,are legatura cu sexul, dupa cum stii sexu oral este pacat, dar tu fiind ateu, nu iti pasa de pacate si faci ce vrei fara nici o frica ca ar fi rau, daca ar fi adevarat ca nu exista Dumnezeu atunci oamenii nu ar avea nici un scop, ar traii degeaba, dar sunt curios care sunt motivele tale pentru care ai devenit ateu?

| klauss25 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Mamaaa ce scrie lumea pe aici..devieri sexualeee, lume wake up, suntem in sec 21 nu 18... doamne!

| klauss25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti doresc sa te paraseasca partenerul/partenera..tocmai pentru ca nu o faci nu o s sugi/lingi etc..pt ca mai devreme sau mai tarziu asta se va intampla ai sa vezi...suntem in sec 21.secolul sexului, mai ales a celui oral

| klauss25 a răspuns (pentru drhotzu):

Rugaciunea scoala animalul din ei...laughing

| drhotzu a răspuns (pentru CristiB93):

Pai pur si simplu imi este imposibil sa cred in toate cele cu religia.incepand cu adam si eva si terminand evangheliile sunt dupa parerea non reale! nu mi s-a intamplat nimic de genul vai am patit aia si m-am indepartat de biserica! mintea mea este pur analitica si nu pot sa cred in zei! fie el budha, mohamed, zeus, gaya, d-zeu sau oricare! si am citit biblia nu am vazut nimic acolo despre sexul oral... despre homosexualitate da... dar despre sexul oral si anal in cuplu heterosexual nu exista! decat daca vrei sa cauti pe acolo si sa dai nu stiu ce legaturi si sa gasesti o explicatie unde nu exista! dar nu scrie nicaieri ca este pacat! NICAIERI! si in cazul in care te intrebi am citit si biblia, noul si vechiul testament, coranul si tora! si stii ceva? sunt mai asemanatoare decat ai vrea tu sa crezi. iar crestinismul isi are originile si o mare parte din docmele initiale din iudaism.
dar nu am de gand sa mai intru inca o data in toata discutia asta cu de ce ateu de ce credincios, nu ajungem nicaieri! oricat de multe argumente si contrargumente as aduce.
revin cu intrebarea mea: daca tu ai dreptul sa ne faci animale, si deviati si astea eu de ce nu am dreptul sa te fac pe tine credincios medieval, habotnic, si ingust la minte? pentru ca la fel cum tu ai parerea ta asa am si eu parerea mea!
AAAAAA stai ca acum inteleg! in biblie scrie asa: fa altora la fel cum vrei sa ti se faca si tie! deci sa inteleg ca tu chiar ai vrut sa ti se vorbeasca urat!

Răspuns utilizator avertizat
| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru klauss25):

Du-te si suge-o tu si pentru noi...aia "incuiatii", ce spui de asta happy?

| susanumarian a răspuns:

Sincer e cel mai placut lucru happy las practica de 50 de ori pe zi la care mie drag mie laughing

| CristiB93 a răspuns (pentru drhotzu):

Eu nu iti vorbeam urat, si nu te-am facut animal asa din senin, tu i inceput spunand ca suntem medievali si ingusti la minte, eu doar am incercat sa iti arat ca de fapt tu esti asa ci nu noi.

| drhotzu a răspuns (pentru CristiB93):

Man tu ai vazut la ce raspuns am spus eu asta? era la fel ca si raspunsul tau! iar eu nu sunt adeptul "intoarce si celalalt obraz" ci sunt adeptul legii talionului!

| CristiB93 a răspuns (pentru drhotzu):

Toti ateii sunt adeptii legii talionului, care este gresita, razbunarea este arma prostului.

| drhotzu a răspuns (pentru CristiB93):

Mdaaaa
stii eu sunt plictisit de toate porcariile astea cu "evlaviosii"
asa ca am incheiat discutia aici... bine ca sunteti voi aia care sunteti binecuvantati! sunteti destepti si intelepti!
hai ca devine deja fumata treaba! spor la treaba!
si citeste ultima strofa din Luceafarul!'
pe care ti-o dedic impreuna cu damnat quod non intellegunt happy
seara buna si ne mai vedem pe aici!

| klauss25 a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Sau poate tu pe mine ce spui tu de asta? sa vezi cum e, sa vezi atunci rai...

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Pentru @klauss25

„Iti doresc sa te paraseasca partenerul/partenera..tocmai pentru ca nu o faci nu o s sugi/lingi etc..pt ca mai devreme sau mai tarziu asta se va intampla ai sa vezi...suntem in sec 21.secolul sexului, mai ales a celui oral "...

astea de mai sus nu-s cumva randurile tale?raised eyebrows

Deci ai dat de inteles ca toata lumea o -face- (intelegi tu la ce ma refer) nu? Si deci prin urmare si tu o -faci- nu?

„Iti doresc sa te paraseasca partenerul/partenera..tocmai pentru ca nu o faci nu o s sugi/lingi."
Si nu ti se pare normal ca o fata/femeie sa nu vrea sa o faca nu?
La care eu te-am intrebat pe tine, cea "normal" si nu "incuiata" asa ca noi, de ce nu o -faci- tu si pentru noi?! ca tot suntem atat de "anormale" si "incuiate" happy.
Vezi? nu te-am jignit cu absolut nimic deci chiar nu e nevoie sa devenim agresivi (dpdv verbal|)...o-kay? happy
-Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

=]] Vrei sa spui ca daca o bagi in pasarica e normal si daca o bagi in fund esti nebun?