| VrRos05 a întrebat:

Cum v-ati cunoscut voi persoana iubită sau fosta persoana iubita și în cât timp v-ati oficializat relația?

Răspuns Câştigător
| anonim3248 a răspuns:

În 20 de minute de când ne-am cunoscut am hotărât că ne vom căsători și suntem de 21 de ani împreună.

Eu cunoscusem și mă întâlnisem cu vreo 200 de femei în 4 ani pentru căsătorie.

Nici una nu era ce voiam ca cea cu care m-am însurat în 20 de minute.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am mers sa incarc colete cand lucram la dhl pe tir. Am vazut ca imi zambea si am intrebat-o daca vrea sa facem schimb de nr, cand m-am dus in spatele depozitului sa iau restul coletelor un stivuitorist mi-a dat nr ei, nu e romanca dar are suflet si e femeie de casa

| dullcat a răspuns:

L-am intalnit la munca.A durat cam 2 saptamani pentru a declara treaba oficiala.

| Eireann a răspuns:

Prin cunostinte comune. Si nu stiu ce intelegi tu prin "oficializat". Cam o luna a durat pana ne-am hotarat ca vrem sa fim un cuplu.

| Marius22222222222 a răspuns:

Sincer aici pe TPU și a durat vreo două săptămâni să fie treaba treabă.si am și locuit împreună

| Elena9328 a răspuns:

Pe Facebook 2 zile, impreuna de 5 ani

Răspuns utilizator avertizat
| Georgiana199306 a răspuns:

Pe Facebook, a fost primul meu prieten și prima dezamăgiresad. Asta e, viata merge înainte, nu regret ca l-am cunoscut, a fost o experienta pentru mine.