| LemonGreen a întrebat:

De ce saracie se enerveaza baietii cand ii alinti?
Exemplu:
Stiu pe cineva...Andrei.
Un prieten i-a spus in gluma " Deiu\Deiule"
Si ...Si-o iesit din pepeni frate.
Asa voiam sa-i spun eu.
Daca-i spuneam iti dai seama cum s-ar fi purtat cu mine?

Intrebarea 2.
Are legatura cu prima.
Cum sa-i spun laughing
E mai golan de genul lui. Il cheama Andrei.
E glumet...Cam mult.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

"De ce saracie se enerveaza baietii cand ii alinti?"-am ras cu felul tau de-a pune problema,e simpatic!
Pentru ca le stirbeste din "prestigiu",le ataca imaginea!
Intr-o lume in care toti se zbat sa se evidentieze(si-s la inceput de drum),un alint e o dovada de slabiciune,cum sa fie acceptata de un "macho" cum doreste Deiul tau sa para in ochii celorlalti?
In plus,un alint venit din partea unei fete(deci,daca-i spuneai tu asa) presupune o relatie mai apropiata intre voi, un oarecare familiarism, o apropiere si, poate, el nu e dispus sa accepte o asemenea responsabilitate.
Intrebarea 2.
Spune-i Andrei.
Si, daca veti fi vreodata impreuna, tu iubita lui si el iubitul tau, ii poti spune si Deiu, nu se va supara.
Dar fa-o numai intre 4 ochi.happy

| neutrino a răspuns:

Ii poti spune simplu, pe nume, asa cum este si normal. Nu uita ca daca doresti sa fii respectat/a, trebuie in primul rand ca tu sa ii respecti pe cei din jurul tau.

| h3r a răspuns:

Dacă face așa într-un grup de prieteni/cunoscuți, ori e prea sclifosit și frustrat, ori încuiat.
Ce zici, e glumeț? Nee.

| Ycu a răspuns:

Le strici imaginea in haita. Incearca cu Sefule!

Răspuns utilizator avertizat
| L7w7n7d7 a răspuns:

Nu ne plac alinturile bre.

Răspuns utilizator avertizat