| ioanamaria2000 a întrebat:

Dupa cat timp sunt protejata daca incep anticoncepționalele in a 10-a zi de ciclu? Mi-au fost recomandata azi de catre medicul ginecolog pentru reglarea menstruatiei.

2 răspunsuri:
| Anuskaa a răspuns:

De ce nu ai intrebat medicul?

| ioanamaria2000 explică (pentru Anuskaa):

Am uitat.el mi-a explicat ca e important sa le iau de azi pentru rezolvarea problemei mele si cum sa le iau. Totusi, fiind anticonceptionale as vrea sa stiu si daca sa ma bazez pe ele in ceea ce priveste protectia daca le-am inceput mai tarziu.