| pogacel a întrebat:

E ok daca am o secretie branzoasa pe penis
gen foarte putina doar cand ma mai masturbez apare si uneori cand imi decalotez penisul prea tare am o usturime la urinare mica doar la inceput cand iasa urina dar foarte mica si uneori putin mai mare, ce as putea sa fac

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai o infectie, posibil sa fie balanită, mergi la un medic urolog ca nu trece fara tratament.

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa nu mai ai secretia branzoasa, spala-te zilnic cu apa calda si sapun si daca este cazul spala-te si dupa fiecare urinare.

| pogacel explică (pentru Emilian65):

Dupa fiecare urinare nu prea am cum dar ma spal in fiecare seara cusapam

| Sofer a răspuns:

Spalal și tu mai des.

| pogacel explică (pentru Sofer):

Ma spal des

| Pantagruel a răspuns:

E in regula. ca sa scapi de ea trebuie sa iti bagi penisul in vagin. Se curata acolo.