| Marius232cnz a întrebat:

Eu impreuna cu prietena mea ne-am jucat in data de 22 iunie, penisul a atins labiile nu a avut loc ejaculare, fata este virgina. A facut 7 teste de sarcina, toate 7 au fost negative, distanta intre ele la o luna si la 2 luni, ciclul i-a venit de 3 ori dupa ce s-a intamplat jocul. A facut si un test de sange beta hcg iar acesta a iesit mai mic de 5 o valoare de 1.2 ( nagativ ).Tot ce o mai speria acum este burta, spune ca i se pare marita si ca este la fel ca in pozele cu gravide de pe net. Dupa toate cele spuse va rog sa raspundeti.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prietena ta este bantuita de sindromul PARANOIC. In cel mai inalt nivel posibil din moment ce in proportie de 100% NU poate exista o sarcina in situatia descrisa. Orice alt comentariu este inutil. Multa sanatate!

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce să răspundem?!? Că ai uitat să pui întrebarea!
Gravidă nu e, nici virgină nu mai e dacă ai pus cucu' la păsărică.
Doar grasă, dacă are burta precum gravidele.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mihai69):

Mai Mihai, cum sa nu fie virgina? Cucu l-a pus la pasarica, dar pasarica nu l-a inghitit. E ca si cum i-ai aseza langa ciocul unei pasarici o rama, dar ea nu o inghite. Nu ramane pasarica flamanda?big grin

| mihai69 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Aici vorbim despre sex, nu despre hrănirea păsăricilor.
Și în acest caz, pentru că fata a avut contact cu un penis (cu sau fără penetrare) și-a pierdut inocența / virginitatea. Că nu a fost ȘI deflorată, e altă poveste.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mihai69):

Azi maine o sa ziceti ca daca fata s-a gandit la sex, deja nu mai este virgina. Sa fim seriosi. Sa nu fim mai catolici decat Papa. Dezvirginarea se face prin actul sexual propiu-zis. Sa nu facem noi, aici, noi teorii sexuale.
Sa citim ceea ce spun specialistii, nu presupunerile unor neofiti.

| LoveSleep a răspuns:

7 teste de sarcină și teste de sânge rolling on the floor)
Sunt curios cine a plătit pentru toate alea.

Spune-i să lase shaorma și o să fie bine.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Doamne, de ce atatea teste si atata tevatura?!
Am mai spus-o si ti-o spun si tie: Intreaba cineva la radio Erevan:
- Pot sa raman gravida de la distanta?
Radio erevan raspunde:
- Da, cu o conditie: distanta sa fie mai mica decat lungimea penisului.

| NameInUse a răspuns:

Sa si faca o ecografie cel mai bine

| giulia283 a răspuns:

Păi tipa e prea paranoica. Daca a facut 7 teste si toate sunt negative e clar ca nu e gravida si in conditiile spuse mai sus ar fi imposibil. Asta doar daca nu a fost cu altul de este asa speriata.

| alina2k18 a răspuns (pentru giulia283):

Haha, daca e gravida e clar ca nu cu el laughing