| cdl42002 a întrebat:

Fetelor, o întrebare mai ciudată. Când ați făcut-o prima dată erați epilate în zona intimă? Cu ce?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu ceara!

| Freya1 a răspuns:

Da.
Dar nu mai stiu cu ce.

| gheorghe699 a răspuns:

Fata,lasa floaca sa creasca, nimic nu este mai sexi, mai frumos pentru un barbat decat sa o simta la limba, sa iti caute prin floaca cu varful limbii

| anonim2533 a răspuns:

Depinde de partener si ce fetișuri are. Daca ii place cu floacă, lasa floaca in pace, daca nu ii place cu floaca apeleaza la big sau ceara

| halloweenn65 a răspuns:

Păi dacă ai întrebat cu ce, deci probabil ai vreo 15 ani. Daca gresesc imi pare rau. Te poti epilat cu big sau daca te irită, o poti face cu crema depilatoare.

| Floarea_Dani_2000 a răspuns (pentru halloweenn65):

BIC nu BIG ca nu ia un aparat de ras de 2 metri