| SergheiLascenko a întrebat:

Fetelor, vă plac băieții geloși și posesivi? Dacă ați avea un partener gelos de fel...Ce ați face?

Răspuns Câştigător
| Albinuța767 a răspuns:

Bine dar dacă știu că el e așa puțin mai gelos nu as avea intenția de ai da suspiciuni. De ce as conversa cu un alt băiat dacă eu sunt cu un băiat. Mai bine îmi văd de viața mea și nu mă bag in oala altuia că să sufăr eu din cauza unuia care mi-a distrus relația.

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fetelor le place sa fie dominate

| corbulalbrosu a răspuns:

Se considera ca orice forma de manifestare a firii sau a unui caracter de gelozie, d.p.d.v. medical reprezinta o boala psihica obsesiva doar fata de o anumita persoana. Fiindca sunt persoane labile psihic si de cele mai multe ori imprevizibile cu accese de furie si/sau vilenta extrema, capabile sa comita crime in "numele iubirii", este indicat sa le ocolesti sa stai cat mai departe de ele si sa eviti orice interactiune cu astfel de indivizi. Sanatate, mai ales mintala!

| Albinuța767 a răspuns:

Ias arată că nu are motive de gelozie. Că să nu se întâmple asta el ar trebui să aibă încredere în tine și dacă are.....totul va fi bine.

| Nemessys a răspuns (pentru Albinuța767):

Oricata incredere ar avea, tot ar avea o mica durere atunci cand te vede ca interactionezi cu alt baiat. Chiar daca este 100% sigur ca nu e nimic intre voi 2. happy

| Nemessys a răspuns (pentru Albinuța767):

Ma refer. sa fie gelos insa sa pastreze doar pentru el chestia asta si tie sa nu iti zica nimic. Si nu e nimic anormal daca vorbesti cu un baiat in timp ce esti cu unul. Adica ce. daca tu ai avea niste baieti ca amici si dupa ti-ai face un iubit, ai renunta la acei amici? Nu cred. Oricum gelozia e ceva de bine. Pentru ca prin gelozie, iti demonstreaza ca te iubeste si ca nu vrea sub nicio forma sa te piarda. Acuma... daca e prost si e in stare sa bata pe nu stiu cine doar pentru motivul ca e gelos, asta e deja prea culmea.

| Albinuța767 a răspuns (pentru Nemessys):

Așa este!

| Albinuța767 a răspuns (pentru Nemessys):

Bine dar dacă știu că el e așa puțin mai gelos nu as avea intenția de ai da suspiciuni. De ce as conversa cu un alt băiat dacă eu sunt cu un băiat. Mai bine îmi văd de viața mea și nu mă bag in oala altuia că să sufăr eu din cauza unuia care mi-a distrus relația.

| AnnabellaBB a răspuns:

L-as părăsi.
Acest gen de oameni la un moment dat iti umfla si ochii...

| SergheiLascenko explică (pentru AnnabellaBB):

Îți umflă ochii doar dacă îi dai motive happy