| Alexandraalexa989 a întrebat:

Hei. De două săptămâni vorbesc cu un băiat. El nu s-a ferit de ceilalți când era cu mine, tot el a deschis subiectul sa vină la mine și eu am avut o oarecare reținere, imi spune că are gânduri serioase, între noi nu s-a întâmplat nimic din punct de vedere intim cu toate ca mai batea apropouri, dar ideea e că vrea sa vină sa si doarmă la mine, spre exemplu aseară trebuia sa o ducă pe mama acasă la țară ea s-a răzgândit iar eu i-am zis să vină sa stea puțin si că o să rămână la mine in seara următoare dar în schimb el s-a supărat si asta ma pune in dubii. Nu înțeleg dacă ar vrea doar sa profite cu toate că vorbim zilnic si îmi spune că ține la mine.

5 răspunsuri:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Pare ca ar vrea sa profite

| whatisthis19 a răspuns:

Cati ani ai?

| Clabuc a răspuns:

De ce crezi ca s-ar invita un baiat seara la tine? Nu aveti unde sa va intalniti sa va cunoasteti mai bine? Una e vorbitul si altele sunt faptele.

| MarcelBoaba69 a răspuns:

Mare coarda

| llllIIIllIlIIIIl a răspuns:

Depinde. Vorbesti cu el de pe net sau il cunosti in persoana.