| BeautifulAngelOana a întrebat:

,Heii TPU,ieri am primit o cartela Orange,azi dimineata,stiind ca nu am credit pe cartela,am mers sa mi-o reincarc si cand imi bag cartela in telefon,ma pune sa Selectez Reteaua,cand o selectez,imi apare SELECTAREA RETELEI NU A REUSIT, am incercat de o gramada de ori sa selectez reteaua si nu merge!

Ce pot sa fac?

Va rog mult sa ma ajutati! Cel mai bun si mai rapid primeste FUNDA! Multumesc anticipat!:*(scuzati categoria, dar am nevoie urgent de ajutor)

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te pot ajuta colegii nostri din orice magazin Orange. Inainte insa, daca ai cum, incearca SIM-ul si in alt telefon si vezi daca functioneaza. Daca nu, este posibil ca SIM-ul sa se fi defectat si atunci, va trebui schimbat.
O zi buna,
Orange Helpers

4 răspunsuri:
| angel_4561 a răspuns:

Cel mai sigur du-te la Orange

| angel_4561 a răspuns:

Nu lua raspunsul meu cu rautate sunt probleme care ne depasesc si atunci trebuie sa mergem la cei care se ocupa cu asa ceva

| BeautifulAngelOana explică (pentru angel_4561):

Nu iau raspunsul tau cu rautate!