| InoTkd95 a întrebat:

Hey! Sunt intr. o stare foarte... nasoala... Unii dintre voi poate stiti povestea mea de,, dragoste" ca sa zic asa. Eu fac taekwondo si am un prieten la alt club de taekwondo din alt oras si ne vedem de cel mult 5 ori pe an. Parintii mei stiu de el si sunt de acord, parintii lui nu ma stiu in schimb ma stie matusa si sora lui mai mica. Suntem impreuna de 10 luni. El acum o luna si-a rupt mana si s-a lasat de acest sport pana isi scote ghipsul. Am ratat o intalnire din aceasta cauza. De sambata nu a mai dat nici un semn de viata iar azi am reusit sa dau de el pentru ca l-am gasit pe mess. Nu si-a dat seama cate griji am putut sa imi fac pentru ca imi era frica sa nu se fii intamplat ceva. Azi cand am vb cu el mi-a zis ca aflat ca mai tine ghipsul o luna. Dar asta nu mi s-a parut o scuza sa nu ma fii sunat si macar sa imi spuna mai ales ca sunt genul de persoana care asculta ce i se spune si daca poate da si sfaturi sau alinari. Cand l-am intrebat a zis ca nu m-a sunat ca nu a vrut sa ma bata la cap. Sunt sigura ca nu asta a fost motivul deoarece mereu mi-a placut sa vb cu el. Nu stiu ce se intampla. Cine are o posibila ipoteza il rog sa o expuna, sunt deschisa la orice sfat si parere. [ Mentionez ca am mare incredere in el niciodata nu m-a inselat sau dezamagit, am persoane care daca ar fi sa apara o,, alta" mi-ar spune] Help me please sad

Răspuns Câştigător
| Alissya97 a răspuns:

Poate chiar nu a vrut sa te ingrijoreze big grin stii tu cum sunt baietiiwinking
Spune-i ca te-a deranjat faptul ca nu te-a sunat atata timp si ca ti-ai facut griji pentru el.
Spune-i ca poate sa iti spuna orice deoarece vei fi alaturi de el mereu (: [asta ii va da curaj si se va simti mai sigur pe el big grin]
Nu cred ca si-a gasit pe alta.Deoarece cum spuneai tu, ai persoane care sa iti spuna daca ar aparea o alta fata in viata lui.
Deci, parerea mea este ca este si el ingrijorat din cauza mainii si nu a vrut sa te ingrijoreze si pe tine big grin.
N-are rost sa il banuiestiwinking stai linistita.
Daca si-ar fi gasit alta fata sunt sigura ca ti-ar fi spus big grin.
In rest iti doresc multa bafta happy

Ceauu;*

Funda; x?

1 răspuns:
| xyz321 a răspuns:

Pai sti care-i treaba. cand mai vb cu el (daca te suna el) spune-i asa mai in gluma sau spune-i ca ai ceva treaba si roaga-l sa te sune la o ora stabilita de tine (sa aiba posibilitatea sa te sune la acea ora) sa mai vorbiti. iar daca te suna la ora stabilita de tine inseamna ca te respecta asa cum crezi tu si merita sa continuati relatia iar daca inseamna ca nu e de tine. dar daca i zici faza cu (suna-ma la ora x) vezi acea ora sa fie si un pic nepotrivita pentru el. sa se sacrifice un pic (daca are ganduri serioase o va face). BAFTA!