| Oto1515 a întrebat:

Am o intrebare URGENTA si sper sa primesc mulye raspunsuri.
Bff'ul meu este indragostita de un baiat de 17 ani ea are 14... Ieri el a intrebat-o daca poate sa o sarure si ea nu a spus nimic iar el a spus ca nu mai vrea sa vorbeasca despre asta (nu a sarutato) azi ama intrebaro pe fb daca are voie la intalniti. Ei sunt prieteni de famile si nu e genul sa "vrea mai mult".
Iar intrebarea este CE SA FACA SA II ARATE CA NU IL PLACE DOAR CA PE UN PRIETEN?( el asta crede )

5 răspunsuri:
| Crisy1999 a răspuns:

Sa ii spuna! Nui asa greu! Nu iti mai coplica viata cu semne cu ochiul sau alte porcarii din astea

| Oto1515 explică (pentru Crisy1999):

Ea e foarte timida si nu poate sa ii spuna direct... ( nu e vorba de mine )

| rares80gold a răspuns (pentru Oto1515):

Esti sigura? O cunosti cam bine pe prietena ne prietena asta.

| Crisy1999 a răspuns:

Atunci spune-i tu asa o ajuti.

| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

Daca e un baiat destept va intelege intr-un fel sau altul trebuie sa vorbeasca cu el pe tema asta si sa ii spuie ca are nevoie de timp va fi mai greu daca e genul care nu intelege nici un c**** daca il place cu adevarat si nu vrea sa il piarda. atunci succese prietenei tale pentru ca va trebuie sa se pregateasca de sarut big grin.