| Biia_6492 a întrebat:

Hey TPU!sadIn momentu de fata ma simt complet distrusa! Mai bine incep sa va povestesc:In vacanta de Paste am fost la tara, unde am fost cu un baiat. M-am atasat enorm de el zilele alea, stateam impreuna non-stop...Eu sunt de la oras, el la fel si doar in vacante sau weekenduri mergem la taralaughinge prietenul unui vecin de acolobig grinAm pastrat legatura, vorbeam pe mess, la telefon, ne spuneam ca ne iubeam si multe altele:XPana zilele trecute, cand nu a mai intrat pe mess, nu mai avem minute nici unul...si pur si simplu nu am mai vorbitstraight faceEu am 15 ani si el la fel.Azi vecinul meu mi-a zis ca m-am gandit ca el poate nu va mai veni niciodata la tara? Am simtit ca mor. mi-a promis ca va veni si vom sta toata vara impreunacryingam stiut de la inceput ca e genul ala asa mai vagabond sa zic asa, dar m-am atasat enorm de elcryingcand ma gandesc ca nu il voi mai revedea niciodata pentru ca nu va mai veni va fi plecat toata vara cicastraight face voi ce ziceti?cryingce ar trebui sa fac?cryingmentionez ca nu am cum sa vb cu el acum, pur si simplu simt ca mi-e frica de ce va zicecryingsunt sigura ca nu mai vrea nimic de la minestraight face. va rog fiti sinceri multumesc.happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu nu te mai ingrijora ca totul va fi bine mai tarziu si nu trebuie sa pui suflet in ziua de azi ca multi fac misto.

| dulcykaLy a răspuns:

Pai cel mai bine e sa vb cu el. de la el afli ce vrea sa faca. nu te mai gandi tu de dinainte. intreaba-l si pe urma sti ce ai de facut!

| MissyCrissy_4502 a răspuns:

Eu cred ca mai bine ar fi sa te calmezi si sa iti incarci cartela sau sa il suni p un alt telefon sa vezi ce facewinking nu face din tantar armasarbatting eyelashes