| ovidiu246 a întrebat:

Întâmplarea stă cam așa: Fiind vacanță,fiecare a plecat unde a vrut,dar eram împreună atunci,luam legătura ori de câte ori puteam. Ea lucra în Germania iar eu în țară. Acum că a început școala,în sfârșit ne-am văzut (suntem colegi). Bun,de câteva zile nu mă prea băga în seama și era foarte rece cu mine. Într-o zi în drum spre casă am luat-o de mână și i-am zis că ar trebui să discutăm. Mi-a zis că nu are ce să discute cu mine. Când am ajuns în cartierul unde stă ea,ne-am așezat pe bancă și în cele din urmă am discutat. Am întrebat-o de ce e așa distantă și rece, mi-a zis că e așa din cauza mea că nu o bag în seama și nu vorbesc cu ea. Într-adevăr, în ultimele 2 săptămâni nu prea am mai vorbit cu ea dar asta fiindcă nu am avut timp,și nici nu vroiam să fiu insistent/obsedat,genul ăla. I-am zis că dacă i-am lăsat impresia asta, nu a fost cu intenție. În fine, a zis că vorbim mâine. A 2-a zi la școală,am încercat să vorbesc,să mă dau pe lângă ea, prima dată a fost cam reticentă dar pe urmă vorbeam degajat. Tot în acea zi, eu am stat 2 ore lângă o colegă de bancă, cu care mă înțeleg bine...râdeam/glumeam (mă puneam lângă ea,dacă aveam loc,de-aia am stat lângă asta). Am observat că se uită cam ciudat la noi. În fine,azi (tot la școală),tot așa m-am dat mai pe lângă ea,și ea se ferea de mine. Într-o pauză eram mai mulți (și ea),pe hol,vorbeam. Și ea l-a pupat pe obraz pe un coleg (prieten bun cu mine) și în altă pauză l-a îmbrățișat pe altul, dar numai când eram eu acolo.

Vreau să știu ce e în mintea ei, de ce face asta? Să mă facă gelos?!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ea crede ca tu intenionat ai facut-o geloasa stand langa alta si acum face orice sa te faca gelos, cred ca are sentimenta fata de tine ca altfel nu vad de ce ar face asta

| ovidiu246 explică (pentru mona):

La asta m-am gândit și eu.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ochii nevazuti se uita repede, nu are rost sa te omori cu zile negre pentru o nimica toata. Ii dai sictir si gata.

| ovidiu246 explică (pentru mgtow):

Ușor de spus când ții la persoana respectivă.

Răspuns utilizator avertizat