| angelinthedark a întrebat:

Iubi meu m-a iertat ca l-am mintit din fericiresad, de duminica in schimb nu ne-am vz, nu m-a chemat sa ne vedem si eu nu ii zic...de vorbit am vb cu el si azi nu de mult dar nu imi zice sa ne vedem sau ceva, oare ce sa fac? Vreau neaparat sa il vad ca mi dor de el ca nu l-am vz de duminika si sunt obisnuita sa il gvad zi la zi, ce sa fac? Eu nu vr sa ii spun sa ne vedem, ca vr sa imi spuna el dar cum sa fac sa ma vad cu el?

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Din cauza orgoliului poti pierde in viata, asa ca lasa-l la o parte si spune-i ca vrei sa va intanliti, nu crezi ca asta asteapta de la tine? E o veste buna ca te-a iertat si inseamna ca te iubeste acum e randul tau, in viata trebuie sa mai si spui iarta-ma, imi pare rau sau am gresit. Fa-ti curaj ca asta asteapta de la tine, succes.

3 răspunsuri:
| Andreea_7493 a răspuns:

Renunta la orgoliul asta..." eu nu ii spun, eu nu fac aia, imi e nu stiu cum" Suna-l si propune-i sa iesiti pe afara ...ar trebui sa fiti egali nu numai el sa zica sa va vedeti:p

| gyorgya a răspuns:

Parerea mea e sa-l suni si sa-l inviti la un suc, daca te-a iertat inseamna ca tine la tinehappy. ia tu initiativa, ca baietii sunt mai orgoliosihappy din fire. poate nu vrea sa para slab in fata ta, pentru el ca te-a iertat e un pas mare. sper sa-ti fie de folos sfatul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si te vade cu el ca daca nu o sa creada ca nu tii la el si s-ar putea sa va despartiti...sau daca nu fa ce iti spune inima