| nikol a întrebat:

Pe bune, ce s-a intamplat cu oamenii? Toti sunt numai obsedati care le sta mintea doar in pantaloni. pana si copii de 9-10 ani sunt mici perversi. Oare in lumea asta nu mai exista oameni cu mintea la locul ei? Sincer mi se face rau. Numai cand aud pe unii ca vorbesc intruna despre sex mi se ridica parul din cap. Nu zic sa nu faceti sex dar deja unii sunt obsedati sexuali.Sunte-ti de parere cu mine?

Răspuns Câştigător
| MititiCa a răspuns:

Mda, ai dreptate, si imi pare rau ca si eu fac parte din generatia "perversilor" mai sunt exeptii, cateva, dar sunthappy.
e legat de educatia fiecaruia, parerea mea. eu cand aveam 10 ani, imi era rusine si sa vorbesc cu un baiat, dar sa mai si stiu eu ce e ala sexlaughing. la 10 ani ma jucam sotron, baba oarba, adevar si provocare si mai stiu eu ce jocuri mai erau, si ce n`as da sa mai fie din nou zilele aleastraight face.
or sa vada cei care acum nu profita de copilaria lor la maxim, sa se joace, sa nu aibe niciun gand pe cap.
sunt niste idiotistraight face. parerea mea, ce n`as da sa mai am 10 ani, sa nu`mi pese de nimic, sa ma joc, sa pierd noptile mancand seminte si glumind. pfffffrolling eyes.
numa bine:*

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da,complet de acord.Sex numai dupa casatorie.Nu avortului.Sabotati fabrica Durex.Toti labarii demisi.Pace eterna

| elasexygagica a răspuns:

Taci invidioasolove struck

| Clarity a răspuns:

laughing pai da am observat si eu multa lume de genul, da na ce sa le faci... asa sau obisnuit. eu tot timpu ii pun sa taca cand incep cu asta tongue

| Raduku14 a răspuns:

Pfflaughing) NU prea cred:p, fi serioasa. uitate la orice fata.cand noi baieti vedem niste tate si cur, suntem morti!winkingtongue

Copii de 9-10 ani "Prea Multe Desene"

| myself a răspuns:

1.elasexygagica catz de aici sa nu faci febra musculara la creier

2.nikol ai f mare dreptate, daca ar fi sa comparam un copil de 10 ani in 2010 cu unul ce are 10 ani in 2005 de exemplu diferenta este de la cer la pamant. eu am 14 si cand vad ce se intampla pe strada cum vb,, copilasii" astia despre site'uri xxx si jocuri la fel mi se face rau si imi vine sa fac cruce...in ziua de azi fetele care mai sunt virgine sunt cele de 13-15 ani(care sunt mai putin simpatice ca aspect), desi 15 ani fiind putin chiar prea mult precizat dar fiind si exceptii destul de multe dar nr lor fiind in scadere.

| IloveDamon a răspuns:

In lumea de azi sexul nu mai este un subiect tabu. Eu am trecut odata pe strada si era mai pe seara si langa un bloc erau doi iubareti care nu mai puteau astepta pana la pat. Deloc dragut. Sunt de aceeasi parere ca tine, in ziua de azi, copii se straduiesc sa ghiceasca parola de la Private Spice.

| Special7 a răspuns:

Asa-i.Ai dreptate. Uite adevarul este si cum a spus radu, noi baietii cand vedem niste tate sau un cur imediat ...gen :O,dar cred ca asta e din cauza educatiei si influentei mass media, Tv`u si modelele noastre care toata ziua isi flutura fustele la tv, telenovelele si pornografia sunt mereu prezenta iar filmele in care aia se mozolesc de zici ca mai au putin si isi baga cate un cartof in cur.Pe vremea parintilor nostri,filme perverse erau cele in care barbatul ii dadea o bretea jos de pe umar femeii, un pupat pe obraz si atat, astfel incat parintelui sa nu`i fie frica ca vede copilu` nu stiu ce la TV si face lafel.Majoritatea baietilor gandesc genbig grinaca vine una buna pe care o cunoaste(adica stie ca n-are boli) sa-l **** imediat ...OK.Mentalitate gresita pur si simplu.

Deci sper ca m`am facut inteles ca sunt de parere cu tine.PS: am 14 ani

| adiTzaa19 a răspuns:

Eu sunt baiat, sunt de acord cu tine! chiar daca pare greu de crezut, si eu am 12 ani, si nu sunt obsedat de sex! am AVUT prieteni care vorbeau numai si numai despre sex! am inceput sa-i ignor! chiar si copii de 8-9 ani vorbeste despre asta! NU SUNT SANATOSI LA MINTE! peste cativa ani, vor ajunge acolo la terapie la obsedati sexual! pe mine ma intereseaza la 12 ani sa invat, sa-mi fac un viitor si asa mai departe! e si un bosorog parasit in bloc, saracu' si ala cu sexul! imi povesteste mie UNUI COPIL ce face el noaptea! Isi face l**a si se uita la filme porno! I-am zis "bai nene sa ma lasi in pace ca ma duc la politie!" Sincer, eu m-am saturat! pentru mine e ca si cand nu ar exista pornografie, sex si astea! din cauza la filme porno ajung copii obsedati de acest lucru! de-aia spune "interzis sub 18 ani" pentru ca poti sa ajungi obsedat de sex de o sa te omori, din cauza asta! eu unul m-am saturat, si sunt 100% de acord cu tine!

| CreatzzaHaha a răspuns:

Normal. bine ca am gasit pe cineva cu mintea la cap smug