| danyy_4472 a întrebat:

PFF buna all cred ca deja vam plictisit cu povestea measadsaddar i-am mai dat o sansa dupa ce s-a intamplat tot si nu stiu parca totusi nu i tot ca inaintesadsadparca nimic ea nu mai are aceleasi sentimente, Si parca nimic eu nu stiu cat mai pot rezista tot asasadsadstiu ca ne iubim fff mlt si avem planuri parinti nostri sa inteleg ff bine si am mers la ea o venit la me da mai rar i naspa ca are 15 ani si nu o lasa a iei atat de liberasad:eu mai un pic si o sa am carnet si o sa fi mai bine da nu stiu ce sa fac nu stiu ce simt o iubesc enorm da nu stiusadsadsad:spuntemi va rog ce sa fac? va rog mult si fete si baieti? ar trebui sa ne desp sau sa continuam? plsss.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Alina21n a răspuns:

Tu trebuie sa decizi! Nu asculta pe nimeni, nici chiar pe mine. Doar mai intai vorbeste cu ea deschis, ca poate ea simte altceva pentru tine, si apoi ia o decizie! am nevoie de fundasad

2 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Nu are rost sa continuati, mai bine va despartiti si ramaneti prieteni!

| dorin_8977 a răspuns:

Am si eu o prietena de 16 ani, dar la mine e un pic mai dificil.Parintii ei nu stiu de mine avem o relatie de un an jum. si nici noi nu ne prea intelegem asa bine.Ne despartim si ne impacam.Stau si ma gandesc ca nu are rost sa ne facem atatia nervi si ca ar fi mai bine sa ne despartim.Eu aseara m-am despratit de ea dar nu trebuie sa faci si tu acelasi lucru. Daca crezi ca se poate salva ceva din relatia asta merita sacrificiu