| šρяίηģ a întrebat:

Prietena mea este indragostita pana peste cap de un tip si incearca sa ma innebuneasca sa intru si eu in euforia de indragostit, dar eu sincer ma simt confortabil asa cum sunt. Cum sa ii scot tampenia asta din cap? happy

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Spune-i că te simţi bine aşa cum eşti şi că aşa vrei să rămâi o perioadă. Roag-o să te înţeleagă! Baftă!

| Erika:) a răspuns:

Deci...eu cred ca si uh ar trebui sa iti gasestiun prt dac ea este prt ta cea mai buna ca sa fi la acelasi "nivel" ca si ea. Intelege-o si tu...este super sa fi indragostit mai ales cand esti adolescent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ma numesc ionut si am un raspuns sa iti dau spune-i lui prieteni tale ce simi pentru ea si incearca si tu daca merge relatia cu ea daca nu sunt sute de fete in lumea asta pentru ca si eu unul am suferit din dragoste si am zis asa dumnezeu exista si pentru noi asa ca lasati persoana iubita sa sufere ea dupa tine nu tu dupa ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar deloc

| andrutica a răspuns:

Zii ca e viata ta si faci ce vrei cu ea nu o asculta fii putin mai rautacioasa eu asa rezolv cu verisoaramea... O data i-am schimbat parola pentru ca mi-a furat de pe un site un obiect(de pe webkinz ca am 12 ani) si i-am schimbat parola de pe miss bimbo si ea si-a dat seama ca i-am schimbat cu parola mea si cand a vrut sa mi-o zica am tipat putin la ea si i-am zis ca emisiunea la care ma uit e ultimul episod si nu vreau sa o pierd si a uitat.Simplu