| Mihail97 a întrebat:

Relațiile la distanta DA sau NU? Ar fi bine sa incep o relatie cu o fata care va locui( momentan stam in acelasi oras) intr-un oras la 800 km distanta pe durata facultatii? Sa ne vedem de 2 ori pe luna si in vacante? Ideea e ca eu devin gelos usor.

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Nah.
Și mie mi-e frică uneori, dar știu ce simțim unul pentru celălalt, știu cum suntem, cum ne înțelegem, ce gândește și ce principii am. Și pentru că știu astea pot avea încredere că ar merge treaba cu facultatea, că am continua relația la fel de bine, însă diferă de la cuplu la cuplu.
În plus, noi nu am dezvoltat partea asta cu gelozia... până acum.
Oricum, baftă!