| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani.
Daca ma opresc din masturbare dupa cat timp nu voi mai avea erectii cand ma gandesc la fete?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce faci la 13 ani?
La școală mai mergi, un sport de masă faci?
Pa, pa.

| Oana92 a răspuns:

Gresesti, comunistii sunt mai deschisi la minte decat ea...

| Oana92 a răspuns:

Nu prea exista legatura! Si daca te vei opri din masturbare tot vei avea erectie cand te gandesti intr-un anume fel la o fata. E cam grav daca nu ai...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am oprit acum 2 luni. Deci raspunsul la intrebarea cand ma voi opri din a avea erectii cand ma gandesc la fete care este?

| ReiVaN a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand o sa faci 50.
n-au treaba una cu alta ma.

| marianvranceanul1 a răspuns:

Eu ma masturbam odata si am facut-o cam tare.Mia ramas penisul umflat vreo 3 ore.

| vnvrgvskjdv a răspuns:

Ce fain i-ai zis-o laughing...

| amalia025 a răspuns:

Oprestete din masturbare nu e un lucru bun ca la 13 ani sa te masturbezi. Cautati o iubita nu stiu. dar daca la varsta asta te masturbezi si te gandesti la sex mai tarziu ce faci? Gasesteti hobby-uri vezi tu...

| GheorghiuLiana1130 a răspuns:

Pai pe la vreo 60 de ani, ce sa zic...Mai bine nu intrebai