| NubleReapper a întrebat:

Salut,am fost la meditatii si cand am ajuns acolo mai erau 2 fete de varsta mea!
Una dintre ele se uita la mine si de fiecare data cand ma intorceam spre ea si ea brusc se uita in alta directie si isi musca buza...
Credeti ca ma place?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil dar de ce nu ai vorbit cu ea te prezentai frumos asa se procedeaza si in timpul discutiei purtate cu ea aflai.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce varsta ai? Dar fetele acelea?

| h3r a răspuns:

Mare lucru, baga-te in seama cu ea.

| siriusblack98 a răspuns:

Poate doar fac amandoua colectie de pokemoni si li se pari un exemplar interesant...baga-te in seama cu ele pustiule ca nu te vor manca. Damn!