| ToTuleOK a întrebat:

Am o colega foarte draguta de care imi place dar mi-e frica sa ma duc la ea sa stau mai mult de vorba cu ea din cauza la cum arat.
Ma simt ca ultimu om desi am 1.86 inaltime am putina burta si putin fund si cand ma uit in oglinda imi vine sa imi iau zilele.
Oare mar accepta asa cum sunt?

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Frumusetea nu e totul, nici pe departe..., eu cred ca merita sa-ti incerci norocul, iar daca ea refuza si pune atat de mult accent pe aspectul fizic asta e, las-o ca ea pierde, las-o sa-si gasesca un "fotomodel" care sa o insele, sa o bata si sa se imbete ca un porc, ca dupa aceea ea sa poata suferi ca nu a vrut sa fiti impreuna.
P.S.Nu toate femeile pun pret pe ascpectul fizic.SUCCES!winking

9 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Inainte sa te accepte ea trebuie sa te accepti tu pe tine insuti!

| FearOfTheDark a răspuns:

Nici eu nu sunt cea mai frumoasa persoana de pe Pamant dar stiu ca aspectul fizic nu e cel mai important.
Daca esti om cu ea nu animal iti zic eu ca o sa te accepte. Daca nu te accepta (dupa ce te-ai purtat frumos cu ea) inseamna ca e o proasta si ca nu poate trece de aspectul fizic.
P.Sbig grinaca ai "putina burta" si vrei sa nu ti se mai vada ia-ti tricouri largi nu pe corp.

Răspuns utilizator avertizat
| 8imal a răspuns:

Fa-ti probleme de ce ai in cap nu de cum arati! mereu se crede ca aspectul e totul insa asta e o minciuna ordinara! eu am 40 de ani si daca iti arat o poza cu mine te strici de ras! crezi ca m-a impiedicat sa am acces la ce doar gandesti ca te refuza?)))

| ToTuleOK explică (pentru 8imal):

Da cam asa cred ca o sa ma refuze

| 8imal a răspuns (pentru ToTuleOK):

Si daca te refuza ce? gandeste la modul:mai bine asa.mai bine acum decat sa-ti dea papucii dupa ce te implici emotional si mai mult!

| DoarSile a răspuns:

Depinde mai fiecare fata ii place de un baiat aparte. du-te si incearca nu ai nimica de pierdut mult noroc

| Anastasya01 a răspuns:

Nu ar trebuei as zici ca esti ultimul om.)
Incercare vina n-are*

| Dony91 a răspuns:

Daca nici tu nu te simti bine in pielea ta, iti dai seama ca nici ea nu o sa te accepte.