| 50edu528 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare! Eram cu iubita mea in pat dezbracati si am atins-o cu penisul ridicat pe partea ei intima, eu nedandu-mi drumul si nebagandu-i organul. Exista riscul de a ramane insarcinata? Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu va rămâne însărcinată, daca vrei sa o lași însărcinată trebuie sa faci sex, deoarece tu in timpul sexului te masturbezi și în timpul asta iese sperma din antenă și intră în p! zda femeii, stai fara griji, nu e însărcinată. Sper că te-am ajutat happy

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parintii stiu ca voi va jucati de-a sexul, la varsta in care nici macar nu stiti cum se fac copii?
Iubita la 12-13 anisori?
Nu cred sa fiti mai mari, odata ce nu ati ajuns in clasa a VII-a, fiindca acolo la ora de biologie va invata reproducerea la om si in lectie scrie cum se produce fecundarea si perpetuarea speciei umane, ceea ce voi inca nu aveti habar.

| Goete a răspuns:

Exista.
Tu povestesti lucrurile doar din punctul tau de vedere.
Pentru a da un raspuns corect ar trebui sa povesteasca si ea ce s-a intamplat. Cu tine sau cu altii

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nu, nu are cum.

| Allemando a răspuns:

Să-mi bag piciorul, cum ar putea... Îmi stă mintea în loc când mă gândesc că tu chiar crezi că ai putea să o fi lăsat însărcinată, scuze.
Cred că ai lipsit de la școală când s-a predat partea cu reproducerea. Dacă e așa, mai uită-te pe TPU și află adevărul happy

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru Allemando):

Se vede că ești nou pe TPU, prietene. La categoria Dragoste și Sex sunt: Verginică cu întrebările lui și toți cretinii care ne întreabă dacă pot rămâne însărcinați c-a suflat vântul mai tare. Întrebarea asta e apă de ploaie pe lângă ce-am citit o dată aici: "M-am masturbat cu un castravete. O să nasc murături?"

| Allemando a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

laughing Aceea era troll. Asta mi-era teamă că nu e.

| Xalion a răspuns:

Daca penetrarea nu a avut loc, nu prea ai cum sa o lasi insarcinata wireless. Chiar tu ai spus ca nu ai ejaculat pe ea sau in ea.

| Alex135653266 a răspuns:

E posibil sa fi lasat fata însărcinată. Da sanse 0.01%. Stii ca atunci când ești foarte excitat iti curge un lichid transparent. Si e posibil ca acel lichid sa conțină spermatozoizi. In cantitate foarte mica bine. nteles. da poti sta liniștit bro ca nu se întâmplă nimic