| Zacky a întrebat:

am o intrebare : imi place de o fata de la mine din clasa si nu stiu daca si ea ma place..cred ca da deoarece acum cand am intrat in clasa a 9-a ea s-a bagat in seama cu mine.a inceput sa ma gadile si chestii din astea, acum a inceput sa-mi dea like-uri la poze...etc..cum as putea sa-i spun ca o plac? FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MAi asteapta o perioada. putin nu mult..petrece-ti mai mult timp cu ea.o sa ii placa big grin.
Si dupa. poate ii zici.happy

1 răspuns:
| xAnDyBoYx a răspuns:

Frate,doar pentru ca s-a jucat cu tine nu inseamna ca te place, sunt sirete.Asteapta pana esti sigur ca te place, cine stie poate va spune chiar ea ca te place si daca vrei sa-i spui spune-i direct, nu te lungi, nu are rost. Daca vrei sa o faci fa-o repede si fara resentimente.Multa bafta!