| EdiShadow a întrebat:

am zis ca nu o sa mai apelez aici, dar uite ca am nevoie de ajutorul vostru laughing). O sa incerc sa va zic cat mai pe scurt.

Am o relatie de aproape un an cu o fata, fata pe care o iubesc in momentul de fata, 6-7 luni a fost greu... ea in Anglia, eu Romania, doar sarbatorille ce le faceam impreuna, greu, desii ne-a tinut, ne-a intarit, o experienta frumoasa dar totodata nu as mai repeta o. Acum am termiant liceul, am venit la ea aici.( e din Romania si ea, dar pentru studii de un an este acolo)

Stam de ceva timp in casa, de cand am venit eu. toaate bune si frumoase, insa, la inceput era totul perfect, femeia potrivita, exact cum sunt inceputurile laughing) dar acum au aparut acele mici "chestii" nu imi place aia, nu imi place aia, nu mai fa asa(chesti banale, nu ma supar pentru ca imi spune ) Ideea e ce ma supara este pentru ca inainte reactionam exact la fel si faceam la fel si nu o suparau, iar acum. ma trezesc cu ea ca e nemultumita. In asta un an de zile, o singura data ne-am certat, dupa cum v-am zis e aproape perfect, stiu ca ma iubeste f mult, mi-a demonstrat de multe ori, ba a si plans in fata mea. cu actiuni care voiam sa le urmez, de a ma muta din alt oras, in fine.

Acum a inceput sa nu-i mai placa unele mangaieri de ale mele, sexul de la 3x pe zi, s-a redus la unul pe saptamana, maxim 2. Nu zic ca sa o facem de 3x pe zi, dar pana laurma suntem tineri, am 20 am testosteronu in mine full, simt nevoia si desii cand o facem, ne simtim f bine si se vede asta, atat de bine in cat ma pune sa ma opresc, zgarie musca pentru ca placerea e prea mare si cel mai frumos este ca ne dam drumu amandoi in acelasi timp.

Desi imi spune ca ma iubeste si asa, in fiecare seara si dimineata cand stam in pat ( amandoi lucram, doar dimineata si seara ce ne vedem), ce se intampla pentru ca apar nemultumiri din partea ei, desii eu nu m-am schimbat, am ramas asa la fel. dar nu poti sa ramai la fel cand perosana de langa tine se schimba, sunt genul de barbat care simte nevoia de iubire si siguranta, ca la randul meu sa ofer de 2 mai mult. Insa daca nu primesc, devin opusul bunatatii.

PS: Inteleg ca suntem acum in aceeasi casa, ne cunoastem, nu a fost la fel pana acum, sunt constient de tot! Dar disparea atractia, aveam momente cand ne sarutam 2 ore cel putin in continuu, pentru ca ne potrivim f bine la asta, acum nici 10 saruturi nu obtin de la ea pe zi, obtin. dar nu saruturi!

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fratele meu ce se intampla este perfect normal, voi sunteti tineri, sunteti la varsta la care trebuie sa experimentati cat mai multe cearsafuri, aveti nevoie de diversitate. este perfect normal sa apara plictiseala, mai ales ca v-ati mutat deja impreuna. sfatul meu, avand in vedere ca s-a instalat monotonia este timpul ca fiecare sa se retraga frumusel si sa isi vada de viata de student. sunteti intr-o alta tara, profitati de orice va ofera tara respectiva, mergeti in club, va imbatati agati o englezoaica, sau agata ea vreun englez, distrativa pentru ca sunteti studenti, in viata de student relatiile serioasa NU isi au locul

| EdiShadow explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Daca ii zic treaba asta o sa-mi pice in genunchi si o sa ma implore sa nu o fac, daca nu poate si lesina laughing) Nu a aparut plictiseala, n-ai inteles. NU MAI PRIMESC afectiunea care o primeam odata, ea nu observa asta ba chiar imi spune ca ma iubeste mai mult. nu se pune problema sa ne distram, o sa sufere mult. Iar crede-ma, nu avem timp de betii si astea, ea la scoala + serivici, eu doar serivici. plus ca suntem recenti aici, nu avem cu cine sa facem "petreceri aici" Abia avem timp de noi, de fapt mint. nu avem!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru EdiShadow):

Pai intereseaza-te de facultati, vezi ce implica admiterea alea alea, lucreaaza greu, salveaza bani de scoala, inscriete la facultate si ajungi la camin unde te va astepta cea mai frumoasa viata mai ales ca e intro tara straina si oamenii au alta mentalitate. si las-o pe tipa in suferinta ei

| EdiShadow explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Iar cearsafuri am tot schimbat in timpul liceului, e prima mea relatie serioasa asta si e prima oara cand sunt indragostit, frumos sentiment. SI da recunosc, nu e o rusine, inainte mi se parea josnic cand ii vedeam pe altii " hahaha, ce barbati esti tu coa E, fu te tot ce prinzi " Daca nu treci, nu ai deunde sa stii. Asa am patit si eu.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru EdiShadow):

Da dar nu se compara cearsafurile din liceu cu cele din studentiewinking asta ti-o garantez, e decizia ta, parerea mea e ca iti ratezi timpul aiurea stand intr-o relatie unde nu ti bine

| EdiShadow explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ce liceu omule, ca toate relatiile mele au fost de la 20 in sus, e prima persoana care e mai mica decat mine si te asigur ca e mult mai matura decat toate celelalte la un loc, desii are 18 ani. Nu intelegi nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis ca o sa ne povestesti mai pe "scurt" -_-

| EdiShadow explică (pentru anonim_4396):

Esti motivul pentru care tara e plina de prosti1