| anonim_4396 a întrebat:

Ma aflu intr-o relatie cu o fata. S-a intamplat sa o vad odata cu un baiat si m-am suparat rau si imi era indiferent din ce motiv erau. Cand vorbim uneori nici chiar eu nu stiu ce simt cu adevarat pentru ea. S-a mai inamplat sa ma intristez cand aveam discutii mai serioase si uneori chiar imi venea sa si plang. Cum pot sa imi dau seama daca eu chiar o plac?

2 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Pai daca ai vazut-o cu un baiat "cum te`ai suparar rau si iti era indiferent din ce motiv era"? sorry eu nu inteleg te`ai suparat sau ti-a fost indiferent?
In fine daca zici ca iti venea sa plangi cand te ai certat cu ea e clar ca simti ceva pentru ea.Incearca sa-ti lamuresti odata sentimentele pentru ca daca nu profiti la timp de aceasta sansa o sa o pierzi si apoi vei regreta.petreceti mai mult timp impreuna si daca nu iti dai seama nici asa atunci incearca sa stai cateva zile departe de ea sa vezi ce se intampla.dar intrebarea mea e:ei ii place de tine?

| 0IoAnA0 a răspuns:

Eu zic sa vb vu ea dc era cu acel baiat si sa nu mai fii asa gelos din oricehappy