| Dosla a întrebat:

Mie cam jena sa intreb dar intreb..De ce am penisul mic am 12 ani si imi este cum imi era si cand eram mic de ce nu a crescut? Parintilor nu le spun pentru ca mie jena si sunt in strainatatate ma ajutati? FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ingrijora amice... Sa te ingrijorezi la 16-17 ani daca il ai sub 13 cm laughing Acum nu cred ca este mai mic de 6, asa ca stai linistitwinking happy

15 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Penisul tau deja a crescut mai repede decat tine, probabil ca i-a priit strainatatea.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie jena de parinti, sunt cei mai in masura sa-ti da un sfat util.
Discuta cu tati ca intre,, barbati'' si vei vedea ca nu ai motive de ingrijorare.

| ywar a răspuns:

Du-te baietel si joaca Metin sau ce mai joci tu si lasa-ne in pace cu marimea ta. Te intereseaza marimea penisului tau in loc sa te intereseze cat ai la matematica, romana, chimie si alte materii. Penisul tau tot o sa creasca pana pe la 21 de ani si atunci despre ce vorbim? Tu nu ai par la p.ta si vorbesti de lungimea penisului tau. Esti penibil si nu ai alte preocupari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ywar):

**** si lasa-l in pace tongue fiecare are problemele lui da? Decat sa ignori intrebarea te simti mai bine daca te bagi in seama si il jignesti? O sa isi faca o parere proasta despre TPU, asa ca mai bine nu mai comentezi deloc decat sa comentezi negativ... tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stelutele sunt s, t, f, si u, care vin de la shut the fvck up (taci naibii din gura) nu e o injuratura grava, nu va ganditi la asta...

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti fericit/a ca ai primit funda si ii iei apararealaughing)

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate unii trebuie treziti la realitate, sincer si mie imi e sila sa mai vad fete de 13 ani speriate ca au ramas insarcinate si copii ca don-ul care ti-a dat funda...sa fim seriosi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

Hahahah laughing Nup. Nu stiu de altii, dar eu nu stau pe TPU pentru funde. Stau sa ii ajut pe altii, pentru ca ajutand pe altii ma ajut pe mine. funditele sunt ca un bonus, si cu ajutorul lor vad ca ownerul intrebarii mi-a vazut raspunsul si l-a luat in considerare. Sunt fericit ca l-am putut ajuta tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Ma, fiecare are problemele lui... Indiferent cat de ciudata / stupida / jalnica din punctul de vedere al unuia ar fi, tot problema e. Fiecare a trecut, trece, sau va trece prin ceva de genul. Nu cred ca exista vreo regula "trebuie sa iti bati joc si sa ii iei de fraieri pe aia care pun intrebari ciudate! Altfel vei fii banat!". tongue Ca sa evitam orice fel de cearta, te rog sa nu imi raspunzi la acest comment...

pace.

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha bun happyNu stiu ce ajutor poate primi el. La 12 ani i se pare micalaughing)) ce naiba o vrea de 19 cm laughing) eu la 12 ani jucam ascunsa dupa blocuri nu mi-o masuram sa vad daca mieste micalaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

S.t.f.u si vezi-ti de viata amice... gata, terminam discutia.

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai aceeasi varsta ca si el probabil. Eu nu imi bat joc, asta este modul meu de a raspunde si nu ma cert, incerc sa iti explic si tie.

| NameHarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Faci un oral?laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Aha.Am 18 ani. tongue

Răspuns utilizator avertizat