| Anonim13912 a întrebat:

Salut happy Vineri am cunoscut un baiat la bar, era dragut dar nu am vorbit mult, vreo 5 minute si dupa a plecat. Am facut rost de numarul lui si am inceput sa vorbim >: Cum sa imi dau seama daca ma place? Oare sa ii zic sa ne vedem sa iesim la un suc sau mai bine astept sa-mi zica el? tongue

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai tu i-ai cerut numarul sau el? Si cine a inceput conversatia? Daca tu ai facut una din chestiile astea, mai asteapta putin si daca nu suna, suna-l tu, poate e mai timid

| Mayar a răspuns:

Uite-te la filmul "The ugly truth" sau in romana tradus putin diferit " Adevarul gol-golut" e fain, are destule momente amuzante. O sa inveti cu mult peste ce as putea eu sa iti spun. Iti recomand sa il vizionezi.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca el nu te-ai invitat inseamna ca nu il interesezi

| KamaSutra a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas, mai vorbiti si cunoaste-l mai bine

| RAY a răspuns:

Ma tot uit la emotiile tale cum da din sprancene incercand sasi ghisesc varsta, nu stiu poate te iubeste e asa greu sa spui un buna

| LoveSleep a răspuns:

Stai calmă, lasă-l pe el, unde te grăbești?

P.S: Nu mă pot abține, inițial credeam că e: "Vineri am cunoscut un baiat labar" =]]

| Green66 a răspuns (pentru LoveSleep):

Cred că trebuia să scrie fără spațiu. Acum nu știu ce să zic, ori nu o consideră demnă de el ori preferă să fie "la bar" thinking

| npx770 a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas happy. Daca nu te invita in cateva zile, atunci intreaba-l tu daca vrea sa iesiti undeva.Succes happy.