| Metaloco a întrebat:

Salutare....am si eu nevoie de ajutor: imi place de o fata si deseara voi iesi cu ea la o cofetarie, dar faza ii urmatoarea: ne intelegem foarte bine si eu as vrea sa ii cer prietenia doar ca nu stiu cum sa fac sa eu cer at la masa sau cand o conduc acasa.si cam ce ar trebui sa fac ca sa ii fac o impresie buna? ps:nu am prea am experienta si no...

Răspuns Câştigător
| vladut22w a răspuns:

Pai uite cum faci:
1. Ii spui acolo la suc ca o placi foarte mult, ca te gandesti doar la ea si ii ceri prietenia sau
2.ii dai de inteles ca o placi, o conduci acasa, o saruti si a doua zi o suni si o intrebi "sarutul de aseara a insemnat ca suntem impreuna, nu?" (asta in care vrea sa o saruti; iti dai seama ca vrea daca atunci cand incerci sa te apropii de ea se apropie si ea de tine)
mult succes!

3 răspunsuri:
| ashtray a răspuns:

Ii zici mai intai o declaratie de dragoste, asta asa ca sa o dai pe spate... o declaratie gen: tatal tau este un hot; a furat toate stelele de pe cer si ti le-a pus in ochi. mai departe... daca vezi si tu ca incepe sa tina vrajeala te apropii de ea, o prinzi de mana si o intrebi pur si simplu. nu ezita sa o intrebi si uita-te in ochii ei cand faci asta. Ps: nu uita sa cumperi flori.

| PlayWithMe a răspuns (pentru ashtray):

Nu ii baga omului astfel de lucruri in cap tu nu vezi? ahahahah auzi la tine tatal tau este un hot nu am mai ras asa de 100 de ani

| Boboleu a răspuns:

Stii... sunt indragostit de tine. Am vrut sa te intreb daca am sanse sa fiu al tau.