| Sterrior a întrebat:

Maine trebuie sa fac un biletel anonim in care sa ii spun unei fete de care imi place ceva, dar is timid si nu vreau sa gresesc. Formulati-mi voi un biletel, iar eu pun numele etc.
O cunosc de 3ani școlari. E frumoasa, simpla, amuzanta. Are simtul umorului. Atragatoare, diderita fata de celelalte...!
Formulati-mi un mesaj. Proiect facut de consiliul elevilor

6 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Vrei să i trimiţi un bileţel anonim, iar după spui că pui tu numele, dmn.

Notează.

| Sterrior explică (pentru deeeaqq):

Ii pun eu numele ei! Este asa de greu de priceput?

| deeeaqq a răspuns (pentru Sterrior):

Da măi periculosule, puteai să spui că era vorba despre numele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti scriu imediat, stai sa-mi transfer gandurile si sentimentele tale.

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Zici că ești la gradinită cu bilete laughing

dacă ești timid inseamnă că ești si agramat fară pic de idee?
Spune-i in față ce simti pentru ea prin bilete mi-se pare o prostie.

,, Hei, stii de ceva timp de plac mi-s un simplu anonim obsedat de tine care n-are pic de minte si am pus o intrebare pe TPU să-ti pot scrie un bilet" semnează-te, baftă cu ea băi timidule.

| Sterrior explică:

Ai de viata mea.