| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati categoria dar tata s'ar putea sa cumpere un rottweiller [pui desigur] si vreau sa stiu cam pe la ce varsta il duc la veterinar sa i se taie coada[Asa stiu eu ca se face]...Si apropo. Daca eu il cresc cat e mic si apoi il duc la tara si nu il vizitez un timp credeti ca o sa sara la mine?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Rottweiller = câine foarte rău de curte
Dacă stați la bloc rottweiller= porcărie.
rottweiller = mănâncă cam cât un om

Deci alt câine.

| Colla a răspuns:

Il cresc cat e mic la bloc si cand vad ca se face mai mare il duc la tara!

| lory_8089 a răspuns:

NU trebuie neaparat sa i se taie coada asta se face pentru a fi rau dar daca vrei sa fie rau poti incerca sa-l dresezi nu sa-i tai coada...