| roxanica a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 5 luni la inceput vorbea urat cu mine iar de 3 luni s-a schimbat.imi spune ca ma iubeste si ca vrea sa aiba un viitor cu mine si sa stam pentru totdeauna impreuna... a facut multe lucruri pentru mine...si s-a schimbat cu adevarat se vede asta... dar nu sunt prea sigurea de ceva... daca imi spune ca ma iubeste si ca nu s-ar duce niciodata la alta... poate fi adevarat?

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ai mai intrebat o data. Sau nu ti-au convenit raspunsurile?!

eileen
| eileen a răspuns:

Oamenii se pot schimba si ma bucur ca a facut-o. Este adevarat, nu ai cum sa iti dau seama dupa 3 luni daca este o schimbare de fatada sau este una radicala, din launtrul lui venita. Il poti supune la diferite teste... dar nu iti ajunge o viata intreaga sa cunosti un om. Daca il iubesti, ii esti alaturi si il faci sa te iubeasca pe tine asa de mult incat sa nu aleaga sa mearga la alta.

| onelove a răspuns:

E posibil sa se fi schimbat pentru ca si-a dat seama ca simte ceva special pentru tine, sau poate s-a schimbat la fatada ca sa poata profita de tine depinde de multe. Ideea e ca daca va simtiti bine impreuna si tu simti ca merita, atunci profita de clipele frumoase pe care le aveti acum

| mioara a răspuns:

Lupul isi schimba parul dar naravul ba?

| angelofdeath a răspuns:

Probabil si-a dat seama ca tu esti o fata speciala si i-a venit mintea la cap... in general baietii dupa ce pierd o fata speciala isi dau seama, regreta si ar face orice sa fie bine... dar uneori e prea tarziu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) nu prea cred. ori urmareste ceva. ori, el chiar zice adevarul...de ce nu vb cu el? intreaba'l direct! si gata.problema e rezolvata happy bft!

| my a răspuns:

Poate da sau poate nu...parerea mea este ca in baietii din ziua de azi sa ai incredere k in franelede la dacie...laughing

| kiti a răspuns:

Nu poate fi adevarat.//ca nu l-ar tenta niciodata sa plece cu alta fatawinking. ori cum iubirea...adica cand spune ca tbx pot fi doar vorbe in vant dupa parerea mea. acum nu stiu poate chiar te iubeste