| Andrada0025 a întrebat:

Totul e lapte si miere intre noi! Suntem impreuna de o luna si ceva, dar de la inceputul anului e ceva intre noi. Ieri dupa ce ne-am vazut si am petrecut timpul impreuna, dupa ce ne-am luat la revedere nu ma mai cautat, mereu imi scria dupa ce ne luam la revedere, insa ieri nu, nimic... eu l-am cautat astazi si n-a adus vorba de ziua de ieri, desi totul a fost mai frumos ca oin datile trecute... apoi a iesit si acum stam amandoi online si nu ne zicem nimic. Mi-a lasat un like, atat! De ce se comporta asa? Stiu ca ar trebui sa il intreb pe el, dar nici sa-l stresez nu vreau... dar voua vi se pare ok comportamentul lui, vi s-a intamplat si voua cu iubitul? sad

16 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu mai stresa omul atat! Da-i si lui putin timp sa respire.
Nu-ti mai face tot felul de scenari tragice, te asigur ca n-are nimic.

| neutrino a răspuns:

S-a stricat laptele, iar mierea nu a fost naturala. Asemenea experiente ni se intampla tuturor, din cand in cand.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Lasa-l sa ti-o traga odata sa vezi ca dupa aia te cauta el de-o sa te saturi

| Andrada0025 explică (pentru FABULOSUL6000):

Esti sigur? De ce se intampla asta? laughing))

| Hakuouki a răspuns (pentru Andrada0025):

Tipul s-a plictisit, probabil esti prea sufocanta, nu se mai oboseste nici sa caute subiecte de discutie cu tine si astfel relatia voastra se raceste, ori te pregatesti de despartire ori il inviti la niste activitati noi, sunt de acord cu JONY intr-un fel, dar si asa tot va trebui isa faci chestii noi. Insa, intreaba-te, merita? Si tu esti in relatia asta, el isi bate capul? Ati putea manca mierea si bea laptele si sa mergeti mai departe (la supermarket dupa alt lapte si miere contrafacuta)

| FABULOSUL6000 a răspuns:

@AndreeaDeeaD15
Era o gluma mai fata.Cati ani ai? Ca sa-ti raspund la intrebare, daca apuca sa prinda gustul de ***** o sa mai vrea si logic ca o sa te mai caute. Dar nu fi toanta sa-i oferi ceva asa din prima. Fi sigura ca se merita.
##Da-mi doamne putere sa inteleg femeia.

| Andrada0025 explică (pentru FABULOSUL6000):

Stiam ca glumesti... doar nu sunt redusa mintal?!
Am zis sa-ti intru in joc. laughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns:

A ha ha m-ai pacalit aici. Meriti un covrig!

| Andrada0025 explică (pentru FABULOSUL6000):

Hahah. Nu multumesc, covrigii ingrasa!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ma sincer vorbind acuma poate omu s-a plictisit. Din experienta pot sa-spun ca te plictisesti de un om chiar daca va simtiti bine impreuna. Am avut genu asta de relatie, dupa vreo 3 luni mi-am dat seama ca fata care la inceput era cea mai frumoasa nu ma mai atragea cu nimic desi nu era pisaloaga sau altceva. Pur si simplu dispare amorul.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cel mai bun sfat...: INTREABA-L SI URMARESTEI REACTIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupunand ca relatia voastra va continua sa zicem, 5 ani, tu vei avea pretentia ca timp de 5 ani, dupa fiecare intalnire sa iti scrie? Si majoritatea relatiilor sunt lapte si miere la inceput pentru ca amandoi partenerii incearca sa-si scoata in evidenta calitatile si sunt mai permisivi. Abia dupa 6 luni de relatie serioasa oamenii nu-si mai dau silinta atat de mult si incep sa-si arate adevarata fata.

| Blamely a răspuns:

Poate s-a plictisit de tine şi o altă fată i-a captat atenţia şi e ocupat vorbind cu ea.
Sau e pur şi simplu ocupat, are şi el propria viaţă personală.

| DeeaV a răspuns:

Se poate ca sa nu mai stie ce sa mai discute cu tine, gaseste subiecte noi, activitati pe care le puteti face in 2happy

| Lavii007 a răspuns:

Poate nu se simtea bine, nu e neaparat sa fi facut tu ceva gresit

| DavidMihai a răspuns:

Dap dap dap..cautati activitati in care sa participati amandoi, deschideti subiecte interesante pentru a va cunoaste mai bine. Sau alta problema ar fi plictiseala. Oameni se pot plictisi, e ceva normal. Poate asteapta de la tine ca tu sa faci ceva pentru relatia voastra. Daca iti e frica sa-l intrebi de ce face asta, ar trebui sa planuiesti o intalnire in care sunteti amandoi relaxati si desghetati. daca tot zici ca-l stresezi.