| Andrada0025 a întrebat:

FUNDITA!
Totul e lapte si miere intre noi! Suntem impreuna de o luna si ceva, dar de la inceputul anului e ceva intre noi. Ieri dupa ce ne-am vazut si am petrecut timpul impreuna, dupa ce ne-am luat la revedere nu ma mai cautat, mereu imi scria dupa ce ne luam la revedere, insa ieri nu, nimic... eu l-am cautat astazi si n-a adus vorba de ziua de ieri, desi totul a fost mai frumos ca oin datile trecute... apoi a iesit si acum stam amandoi online si nu ne zicem nimic. Mi-a lasat un like, atat! De ce se comporta asa? Stiu ca ar trebui sa il intreb pe el, dar nici sa-l stresez nu vreau, dar voua vi se pare ok comportamentul lui? vi s-a intamplat si voua cu iubitul?

8 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Nu-i nimic special, se intampla dupa un timp, isi va revenii, e doar o faza.

| miuuuuxd a răspuns:

Buna!
Eu zic sa stai calma, chestiile de genu nu inseamna ca nu te mai place si te sfatuiesc sincer sa nu il intrebi sau sa bati apropouri, lasa totul sa curga de la sine. Mult succes!happy

| Alleeeeeeee a răspuns:

Poate doar este putin obosit, ocupat, stresat. Zic thinking

| tzumpig a răspuns:

Intr-o relatie trebuie sa existe comunicare...incearca sa discuti cu el si fa-l sa inteleaga ca poate avea incredere in tine.

| PauliciCuLipici a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Trebuie sa vezi ce o sa se intample pe viitor, dar ce ar trebui sa faci daca asta se intampla Mai des e sa-l intrebi. Nu o sa te omoare laughing) Nu trebuie sa fi suspiciosa daca ai incredere in el. Poate are nevoie de putina "libertate". Poate se simte sufocat. Doar pentru ca e cu tine asta nu inseamna ca nu poate face si altceva. Tu trebuie sa ai incredere in el. Dar daca vezi ca problema asta e Constanta. Il intrebi ce se intampla, o sa-ti dai seama daca minte sau nu daca il cunosti destul de bine. A 2a optiune e poate vrea sa vada cum reactionezi. Poate Iti pregatesti un cadou. Totul e posibil. Daca il cunosti. Ai incredere.
Sper sa-ti fie de folos sfarcurile mele :*

| PauliciCuLipici a răspuns:

Sfaturile* rolling on the floor))

| Andrada0025 explică (pentru PauliciCuLipici):

La asta am ras si eu! laughing)))))))))))
Multumesc! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru PauliciCuLipici):

Imi amintesti de o doamna care vorbea la telefon cu un domn pe care nu-l cunostea si in loc sa ii spuna: " o seara placuta sa aveti!" Se trezeste spunand:" o seara placuta sa avem!"
Imagineaza-ti cat ne-am amuzat pe seama dansei.
Asta cu sfarcurile a fost de pus bine!
happy