| AlynnaOanna a întrebat:

Uitati cum sta treaba:Mie-mi place de un baiat si i-am spus ca imi placea de el si ca acum imi mai place doar 10%. El a spus ca ma place 7%, iar dupa ce l-am intrebat a II-a oara a zis ca ma place 10%. Credeti ca l-am influentat in vreun fel? Ar trebui sa-i spun ca il plac mai mult(pentru ca asa si e)? Cum as putea sa-l fac sa-mi zica daca ma place mai mult?
P. S.:Cand ne vom juca provocarile pun pariu ca una din fete ma va pune sa ma sarut cu el pe gura, pentru ca asa jucam noi provicarilebig grin.

5 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai daca ai intre 10-14 anisori ii spui in gluma ca-l placi iar daca ai peste 14 ii spui mai in serios... poate se prinde si-o sa-i placa 100%winking

| 2dmv a răspuns:

Draga mea ces cu adaosurile astea comerciale? Parca au urcat tva-ul la 24%, iar u te joci cu economia cum vrei? Eu zic ca ai sanse cam 3% sa fi cu el, 1% sanse sa va ****ti si 0, 1% sa va casatoriti! Mult succes comercial!

| WeedMan a răspuns:

Doamne...10%,7% ce sunt astea?! Sa trecem mai departe. Daca ii zici ca il placi serios o sa iti zica si el ca te place.Cel mai bine e sa il intrebi daca vrea sa stea cu tine iar daca te refuza ii zici si tu ca ai zis la vrajeala ca sa nu pici de fraiera.happy

| AlynnaOanna explică:

Stiu ca pocentele sunt mici dar doar nu era sa-i zic ca inca-mi mai place de el vreo 40% sau mai mult, nu? Daca ii ziceam afla tot cartierul I don't want to see si picam de fraiera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca odata provocarile.