| Heys a întrebat:

Eu sunt pe clasa 10 si vreau sa stiu cum sata treaba cu bursele.As vrea sa prin o bursa in strainateate la medicina am note foarte bune numai 9 si 10 la un liceu bun.As vrea sa stiu daca se ia bursa dupa ce iau bacul pe baza notei si a dosarului sau trebuie sa iau la o facultate de medicina din Romania si apoi dupa un an 2, 3 daca obtin rezultate ma pot incadra?

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

La română cred că ai numai 4 şi 5... Ce înseamnă "clasa 10", "sata", "sa prin" şi mai ales "strainateate"?

| Heys explică:

Mda mersi mult pentru raspuns sa stii ca m-a ajutat...

| sharpx a răspuns:

Mai iesi tata pe afara, lasa notele.
Se obtin greu de tot bursewinking.
Cauta burse in Londra, sau in SUA.