| n33bunaticu97 a întrebat:

As dori si eu sa stiu daca ma pot transfera din al 2-lea semestru de la mate-info la electronica automatizari, daca trebuie va rog ziceti-mi ce trebuie sa fac, adica se dau diferente se i-a media de admitere, daca m-am transferat si in prima saptamana mai am voie si in al 2-lea semestru?

1 răspuns:
| Robi1444 a răspuns:

Da, trebuie sa completezi formulare etc, + diferentele la materiile din mate-info + M1, M2, M3 + M4, M5 ( sunt si eu la electro automatizari )