| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna scuzati categoria dar e cea mai vizitata...de cand a inceput scoala nu am mers pentru ca nu stiam daca am trecut sau nu nin cauza absentelor nemotivate, aseara am intrebat o colega daca sunt in catalog cand se face prezenta ea mi-a spus ca da. Deci am trecut clasa daca sunt trecuta in catalog?

3 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Da ai trecut, du-te si vorbeste cu diriginta daca primeste scutiri sa iti motiveze absentele(majoritatea nu toate ca nu ar avea cum toate), si daca diriga vrea cauta un medic/de familie mai exact si dai o atentie(bani)sa-ti elibereze niste scutiri, si dupa continuati scoala! bafta

| XxBlueRosexX explică:

Am fost a 2 zi de scoala sa imi scot diploma de 12 clase pentru ca am facut profesionala...si am intrebat-o pe secretara si ea a spus ca nu am trecut. mersi oricumhappy

| Simona020 a răspuns:

Asta e culmea laughing)) daca esti in catalog evident ca ai trect dar poanta si mai amuzanta e faptul ca desi ti-au dat a doua sansa tu pana acum nu te-ai dus si au trecut deja 2 luni de scoala adica alte foarte multe absente laughing puteai macar sa te duci sa te interesezi de curiozitate ca daca nu trceai clasa, te bagau in alta clasa ca sa repeti acel an deci tot trebuia sa te duci.
asta e o prostie