| lonleyboy951 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca este posibil transferul de la o Scoala Profesionala la un liceu de prestigiu? As vrea sa ma transfer in semestrul 2. Scoala aceea este infernala si plina de huligani. Vreau sa fac o scoala mai buna. Problema mea este ca eu am intrerupt 2 ani de liceu (terminand clasa a IX-a), eu, acum avand 18 ani si sunt clasa a X-a.

1 răspuns:
| ridhimagupta a răspuns:

Da poti, dar trebuie sa faci din timp dosarul pentru inscriere