| CactusFlower a întrebat:

As vrea un raspuns urgent la aceasta intrebare. Cu ce specializare ies cand termin liceul la Stiintele Naturii Intensiv Engleza?

7 răspunsuri:
| GOODLUCK a răspuns:

Cu nici o specializare ..si eu sunt la acelasi profil.Primesti diploma de absolvire si pe mai departe vezi tu ce urmezi. La liceele tehnologice iesi cu specializare happy/nu cele teoretice.

| CactusFlower explică (pentru GOODLUCK):

Mate-info intra in domeniul liceelor tehnologice?

| CactusFlower explică (pentru GOODLUCK):

Mate-info intra in domeniul liceelor/profilelor tehnologice?

| Roxana876 a răspuns (pentru CactusFlower):

Nu, nu intra.
filologie, stiinte ale naturii si mate-info sunt profiluri teoretice.
cei de la liceele tehnice fac practica, de aceea primesc o diploma cu o anumita specializare(de exemplu, tehnician in transporturi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un carton pe care scrie ca ai terminat liceul.

| Addaa1998 a răspuns:

Imi pare rau... dar cu nici una

| CactusFlower explică:

Totusi, era nu stiu ce cu tehnician in stiintele naturii... Este adevarat?