| anonim_4396 a întrebat:

happy Azi profu' meu de sport a spus ca imi scade 2 note la purtare daca nu particip la un concurs de schi. Are voie? thinking Astept raspunsuri :* Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Ceuşan_Carla_1999 a răspuns:

Nu ar avea nici un motiv sa iti scada nota la purtare..sau ce...ca nu ai meers la concursul de schi? hahaha... vorbeste cu parinti tai si cu directorul scolii. Nu ar avea voie in primul rand sa te obige sa mergi laughinglaughing ce naiba de profi mai sunt in lumea asta?laughinglaughing

| ancutzika16 a răspuns:

NU nu are voie nu esti obligata. daca nu vrei nu vrei ii zici ca nu vrei si daca iti scade ii zici la directoare Te rog da-mi funda!