| Darius_Toma_1992 a întrebat:

Buna tuturor am o problema am terminat clasa a-8-a nu am ramas la nimc, m-am inscris la profesionala si nu stiu ce a inteles mama ca nu trebuie sa dau capacitatea faca m-a inscris la profesionala. A sunat diriga acasa etc. Ce pot face acum. Ma primeste la profesionala fara capacitate? Va rog mult ajutati-ma de cateva zile stau si ma gandesc am auzit ca se poate sa repet anul.

1 răspuns:
| YourB0SS a răspuns:

Nu repeti anul, trebuie sa citesti metodologia din brosura in cel mai rau caz stai un an acasa si dai inca o data examenul la anul dar te inscri din-nou la profesionala sau daca ai noroc te duci la profesionala de anul asta dar totusi cred ca sunt slabe sansele.