| ClaudiuLol4589 a întrebat:

as dori sa stiu daca pe timpul anului de facultate pot sa schimb si sa fac cursuri prin corespondenta, mi s-a oferit un loc de munca in strainatate si as vrea sa imi continui studiile prin corespondenta, ma puteti indruma cumva? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca facultatea ta are forma de invatamant la distanta atunci cred ca se poate dar informatii precise afli doar de la facultate.

| ClaudiuLol4589 explică (pentru Ioandelasal):

Ok, o sa intreb si la ei, dar trebuie sa mai platesc ceva suplimentar pentru asta?

| Ioandelasal a răspuns (pentru ClaudiuLol4589):

Asta tot de la ei afli, n-am de unde sti.