| Tetraider a întrebat:

Bună ziua tuturor! Mă poate sfătui cineva cu privire la cursuri bune de programare. Îmi doresc foarte mult să devin programator, dar nu știu unde să studiez.
Aș fi foarte recunoscător pentru un răspuns!
Vă doresc o zi bună tuturor.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti incepe sa inveti bazele la un liceu de mate-info.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O facultate de profil bate orice curs.

| sierra1 a răspuns:

Spune-ne ceva despre tine să știm cum te ajutăm (incepe cu studiile de până acum)

| ReddY25 a răspuns:

Orientează-te spre o facultate în domeniul cu pricina

| BeingSelfless a răspuns:

Dacă vrei doar să codezi, tot ce te poate ajuta cursurile este să-ți ofere un loc de intrare printre cele mai jos posturi, doar dacă ai relație extrem de bune poate ai norocul să fii Team Leader. Cu cât ai mai multe cunoștințe tehnice și teoretice despre calculatoare, poți avea posturi mai bune.