| Anonymus5 a întrebat:

Care sunt facultăţile de medicina cu specializarea de medic(MG) din România cu admitere doar din biologie?(nu îmi spuneţi că nu există,fiindcă am găsit eu, dar din păcate doar una-sigur sunt mai multe).Vă mulţumesc şi garantez fundă celui mai complet răspuns

5 răspunsuri:
| noink a răspuns:

Facultatea din Sibiu si cea din Mures

| Anonymus5 explică (pentru noink):

Mulţumesc,aştept şi alte răspunsuri. Dacă nu vor fi vei primi funda! happy

| Anonymus5 explică (pentru noink):

Ambele facultăţi au admitere ŞI DIN CHIMIE ORGANICĂ, iar întrebarea mea se referea la facultăţi cu admitere doar din biologie.

| noink a răspuns (pentru Anonymus5):

Informeaza-te mai bine! Poti sa alegi biologie SAU chimie. Am verificat si eu acum, la mures 100% e asa. DOAR 1 din cele 2 la alegere.

| anamariarot a răspuns (pentru Anonymus5):

Iti zic si eu sigur ca la Mures poti da DOAR din biologie. E o carte gigant, cam vreo 600 de pagini, deci e lesne de inteles de ce e o singura materie