| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Ce se intampla daca lipsesti la simulare. O colega din clasa mea a lipsit si ieri si astazi la simulare nu stiu de ce cred ca este bolnava.

4 răspunsuri:
| Goguletzu a răspuns:

Simularile sunt pentru binele vostru, deci daca lipsesti, iti faci un rauhappy Oricum o sa aiba alta ocazie de a recupera.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Pai nu se intampla nimic foarte grav.
Simularea o va da altadata impreuna cu celelalte persoane care au lipsit.
Cred ca subiectele vor fi diferite fata de ce a dar astazi.
Pa, pa!

Răspuns utilizator avertizat
| artha a răspuns:

O sa dea simularile de la care a lipsit intr-o ora stabilita de profesor