| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Deci de o saptamana aproximativ am devenit fericit deodata... Eu eram mai pesimist si deodata am inceput sa zambesc cand primesc o palma, si am capatat o motivatie foarte puternica. Ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Viata te-a schimbat. De fapt,mint! tu te-ai schimbat,asa si viata ta pare altfel. Viata doar te influenteaza. Tu gandesti ce doresti despre ce se intampla cu tine si tot ce e in jurul tau.
Bucura-te de starile tale si nu uita,cand esti intr-o stare depresiva, atunci nu e vina ta, ci a mintii tale care se ''joaca'' cu tine. Tu trebuie sa iti controlezi mintea, nu starea. Odata ce iti vei controla mintea, starea e la mana ta si tot ce tine de tine! scrie-mi! am putea vorbi mai multe despre asta.

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Serotonina.