| Robybetty a întrebat:

Fetița mea a dat teza la limba romană si trebuia sa primească doua puncte din oficiu conform înscrisului profesoarei pe fisa de teza. In final a fost depunctata si a primit 1, 5 puncte din oficiu. Întrebarea mea este cum este posibil așa ceva?

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu cumva ati inteles gresit? De obicei se da doar un punct din oficiu. Sigur, daca veti discuta cu profesoara, veti afla ce s-a gresit.

| Qweeeeeer a răspuns:

Asa ceva nu se poate intampla, ori a gresit cadrul didactic, ori este bataie de joc, Du-te la scoala si vorbeste cu proful/profa

| mihaelaerica89 a răspuns:

Chiar ar fi indicat sa vorbiti cu profesorul/a respectiv, deoarece aici mi se pare, ca-i o neintelegere