| Radandam a întrebat:

Hei! Sunt student anul I la Universitatea din București la Istorie și am fost acceptat pentru bursa sociala, dar vreau ca la vara sa ma mut la aceeași universitatea dar la geografie. Pot lua Bursă sociala pana la vara chiar dacă nu mai intru la ore? Chiar dacă nu ma prezint la sesiuni? In ce condiții pot menține bursa sociala pana la vara?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

0 prezenta, 50 restante= exmatriculare.

| Radandam explică (pentru Catrice):

Eu vorbeam de bursa sociala dacă o primesc pana la vara? Oricum, ma exmatriculeaza la vara, nu în semestrul I

| Catrice a răspuns (pentru Radandam):

Dacă nu ești prezent, pe ce motiv sa o primești?